قوانین عضویت و فعالیت در سایت داتوبیت

 

عضویت در سایت داتوبیت به این معنا ست که کاربر تمام قوانین را مطالعه و قبول کرده است.

1سایت داتوبیت بازار خرید و فروش مختص ارزهای دیجیتال است و به عنوان واسط بین خریدار و فروشنده عمل میکند و هیچ گونه فعالیتی در حوزه ی مرتبط با صرافی ها ازجمله خرید و فروش ارز و اسکناس ندارد.

2- اضافه شدن هر گونه ارز دیجیتال جدید به بازار معاملاتی داتوبیت تنها با درخواست کاربران انجام میشود و مسئولیت هر گونه معامله و سرمایه گذاری به عهده ی کاربر میباشد. و داتوبیت هیچ توصیه در خصوص سرمایه گذاری و فعالیت در این حوزه را ندارد.

3– سایت داتوبیت هیچ گونه خدماتی به افراد با هویت ناشناس ارائه نخواهد داد.(ضرورت انجام احراز هویت)  (روش احراز هویت)

4- معاملات ارز های دیجیتال باید با آگاهی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است.

5- در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است مسئولیتی نخواهیم داشت.

6- منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

7- تراکنش هایی ارزی که بین طرفین معامله انجام می شود غیر قابل بازگشت و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند.

8- اجاره دادن اطلاعات هویتی و حساب بانکی در اختیار دیگران جرم  محسوب میشود و سایت داتوبیت هیچ مسولیتی را در این زمینه نمیپذیرد.

9- سایت داتوبیت هیچ گونه مسئولیتی درقبال تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.

10- حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود.

11- سایت داتوبیت تغییرات در قوانین و مقررات خود را به اطلاع کاربران خواهد رساند و پس از آن همه کاربران موظف به پیروی از قوانین جدید هستند.

12- سایت داتوبیت با کسانی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … به عنوان فروشنده یا واسطه گری معامله های ارزهای دیجیتالی از طرف داتوبیت اقدام میکنند هیچ ارتباطی ندارد.

13- مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی کاربر میباشد.

14- در صورتی که کاربر قصد انتقال رمزارز داشته باشد و شماره کیف پول گیرنده را نادرست وارد نماید، کاربر مسئول خسارت وارده به خود می‌باشد و سایت داتوبیت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

15- کاربران می پذیرند که منبع و مقصد کلیه ارزهای دیجیتالی و ریالی ارئه شده توسط ان ها در تراکنش های خرید یا فروش در سایت داتوبیت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد .

16- تمامی تراکنش‌های ریالی بین کاربر و سایت داتوبیت فقط از طریق حساب بانکی تایید شده صورت خواهد گرفت و واریز یا برداشت پول با حساب‌های دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

17- اطلاعات ارائه‌شده توسط کاربران اعم از مدارک هویتی و اطلاعات تراکنش‌های مالی نزد سایت داتوبیت محفوظ می‌باشد و به هیچ نهاد دولتی یا خصوصی ارائه نخواهد شد و فقط با دستور رسمی مراجع قضایی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

18- استفاده از هرگونه نرم‌افزار مانند فتوشاپ و غیره برای ویرایش اسناد و مدارک ارسالی کاربر ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده حساب کاربری کاربر به طور دائم مسدود خواهد شد.